HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Feribot Biletim Nedir?

2006 yılından bu yana müşteri merkezli yaklaşım ile hizmet veren Naviera Yatçılık’ın gücünü arkasına alan Feribot Biletim, tüm yurt dışı feribot seferlerine yönelik en uygun bilet seçeneklerine kolayca ulaşabilmenizi amaçlıyor. Detaylı arama özelliklerini kullanarak seyahat etmek istediğiniz destinasyona yönelik tüm sefer saatlerini anında öğrenebilirsiniz. Seçim aşamasında ise listelenen seferlerin fiyatlarını kendi bütçenizi göz önünde bulundurarak karşılaştırabilirsiniz.
 

Feribot Bileti Rezervasyonlarınızda Güvenlik Ön Planda

Feribot Biletim üzerinden bilet satın alma işlemi gerçekleştirirken, güvenli alışveriş keyfini deneyimleyebilirsiniz. Bu doğrultuda sefer saatlerini ve fiyatları karşılaştırdıktan sonra seçtiğiniz bilet seçeneğine yalnızca üç adımdan oluşan bir satın alma süreci sonunda sahip olabilirsiniz. Ödeme yapma aşamasına geldiğinizde ise kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanıp bütçenizi daha efektif kullanma imkânına kavuşabilirsiniz.

Üstelik satın alma işleminizi tamamladıktan sonra size ait bileti dilediğiniz an web sitesi aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefonunuza ya da tabletinize mobil uygulamayı indirerek de size ait biletlerle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Hatta gezi programınızda değişiklik olması durumunda isterseniz web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden biletiniz ile ilgili taleplerde bulunabilirsiniz.

 

Seyahatlerinizi Eşsiz Deneyimlere Dönüştürecek Fırsatlar

Seyahatinizi eşsiz bir deneyime dönüştürmek adına sektörel deneyimi yüksek bir ekip Feribot Biletim çatısı altında size eksiksiz hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında en iyi tur, konaklama, transfer ve araç kiralama fırsatları sizin için özenle seçilerek tercihinize sunuluyor. Seçim aşamasında arzu ederseniz ücretsiz seyahat danışmanı hizmetinden yararlanarak dört dörtlük bir yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlayacak seçenekleri kısa sürede belirleyebilir ve vakit kaybetmeden rezervasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Feribot Biletim’in sizlere sunduğu ayrıcalıklar yalnızca seyahat danışmanlığı hizmeti ve dünyanın farklı bölgelerindeki tatil destinasyonlarına yönelik çeşitli tekliflerle sınırlı kalmıyor. Dilerseniz kapıda vize uygulamasından yararlanarak Rodos, Kos, Midilli ve Sakız'ın aralarında bulunduğu Yunan adalarına yönelik seyahat olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Bu fırsatlara ek olarak Ege’nin karşı kıyısında daha uzun süreli gezilerde yer almak isterseniz, Yunanistan Schengen vizesi başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm başvurularınız büyük bir özenle takip edilip sonuçlandırılırken siz seyahate çıkmadan önce tüm işlerinizi tamamlamaya konsantre olabilirsiniz.