Bodrum - Kos Feribot

Yunan Adaları ulaşımı için yardımcınız olan FeribotBiletim ile Bodrum Kos feribot bileti satın alabilir, güvenle seyahat edebilirsiniz.

 TARİHKALKIŞ SAATVARIŞ SAATFİRMAFERİBOTTİPİKALAN ARAÇ
24.03.2023 09:15 09:35 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
24.03.2023 09:15 10:00 DENTUR AVRASYA DENTUR GÖNÜL Yolcu 0
25.03.2023 09:15 10:00 DENTUR AVRASYA DENTUR GÖNÜL Yolcu 0
25.03.2023 09:15 09:35 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
26.03.2023 08:45 09:05 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
28.03.2023 08:45 09:05 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
28.03.2023 16:00 19:20 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
29.03.2023 09:15 10:00 DENTUR AVRASYA DENTUR GÖNÜL Yolcu 0
 TARİHKALKIŞ SAATVARIŞ SAATFİRMAFERİBOTTİPİKALAN ARAÇ
24.03.2023 16:00 16:20 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
24.03.2023 16:30 17:15 DENTUR AVRASYA DENTUR GÖNÜL Yolcu 0
25.03.2023 16:00 16:20 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
25.03.2023 16:30 17:15 DENTUR AVRASYA DENTUR GÖNÜL Yolcu 0
26.03.2023 17:30 17:50 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
28.03.2023 09:30 09:50 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
28.03.2023 17:30 17:50 TILOS TRAVEL SEA STAR SAMOS Yolcu 0
29.03.2023 16:30 17:15 DENTUR AVRASYA DENTUR GÖNÜL Yolcu 0

Bodrum'dan Kos Adasına Giderken Bilmeniz Gerekenler

Ege Denizi’nde bulunan Yunan adaları, her yıl dünyanın farklı ülkelerinden binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tüm dünyada en çok bilinen ve tercih edilen tatil noktaları arasında yer alan bu adalar, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için her türlü olanağa sahiptir. Türkiye ile mesafelerinin çok yakın olması nedeni ile Türk turistlerin de ilk uğrak noktalarından biri olan Yunan adalarının en bilinenlerinden biri de Kos adasıdır. 50 bin civarında insanın yaşadığı bu ada, yaz aylarında kendi kapasitesinin çok üzerinde bir nüfus ile karşı karşıya kalmaktadır. Ayrıca adadaki bazı köylerde, antik çağlardan beri adada bulundukları iddia edilen ve adanın yerlileri olarak kabul edilen insanlarla tanışma olanağı da vardır. Bodrum Kos feribot seferleri ile ulaşılabilen ada, ziyaretçilerine her türlü olanağı sunmaktadır.

Bodrum Kos Feribot

Bodrum Kos Arabalı Feribot

Yunan adalarının en büyüklerinden biri olan Kos adasında rahatça dolaşabilmek için araba neredeyse zorunluluktur. Ada içerisinde hizmet veren belediye otobüsleri, ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ölçüde yaygın bir ağa sahip değildir. Ayrıca taksiler de turistik belde olması nedeni il yüksek ücretler talep edebilmektedir. Bu durumun üstesinden gelmek için başvurulabilecek yöntemlerin başında arabalı Bodrum Kos feribot seferleri ile adaya gelmek ve gelirken de araba getirmektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kos adasına gelirken kendi arabalarını da yanlarına getirebilir ve ada içerisinde diledikleri gibi seyahat edebilirler. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Avrupa ülkelerinde araç kullanabilmek için bireyler yeni tür sürücü belgesi sahibi olmalıdır.

Bodrum Kos Arası Feribot Mesafesi

Bodrum’dan çıplak göz ile bakıldığı zaman Kos adası rahatlıkla görülebilmektedir. İki kara parçası arasındaki mesafe birbirine oldukça yakındır. Gün içerisinde sürekli olarak düzenlenen Bodrum Kos feribot seferleri ile adaya ulaşım kesintisiz devam etmektedir. Bodrum ile Kos adası arasındaki yol, yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Zaman zaman bu süre 15 dakikaya kadar düşebilmektedir. Ancak feribot seferlerinin süreleri üzerinde hava durumunun büyük bir etkisi vardır. Bu yüzden olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına feribot biletleri önceden rezerve edilmeli ve rezervasyon yapılacak tarihte hava durumunun iyi olmasına da dikkat edilmelidir.

Bodrum Kos Feribot Ücretleri

Bodrum ve Kos adası arasında düzenlenen feribot seferlerinde birden fazla şirket söz sahibidir. Bu yüzden de sabit bir fiyat seyrinden söz etmek mümkün değildir. Ayrıca mevsimsel olarak artış gösteren talebe bağlantılı olarak da bilet fiyatlarından değişiklikler yaşanmaktadır. Yine de Kos adası bilet fiyatları oldukça makul seviyelerdedir. Daha uygun fiyata bilet alabilmek için tüm bu firmaların sunmuş oldukları fiyatlar ve fırsatlar incelenmeli, daha sonra karar verilmelidir. Turist ilgisinin arttığı yaz aylarında, mağduriyet yaşamamak adına biletler önceden rezerve edilmelidir. Bodrum-Kos feribot ücreti detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kos Adası Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Kos adasında tatil yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, adaya ulaşmadan önce vize işlemlerini tamamlamakla mükelleftir. Bir Avrupa Birliği ülkesi olan Yunanistan’a bağlı olan bu adaya girebilmek için Schengen vizesine ihtiyaç vardır. Daha önce Schengen vizesi almış olan ve halen daha geçerliliği devam eden kişiler, adaya sorunsuz bir şekilde girebilmektedir. Ancak büyükelçilik ya da konsolosluk gibi karmaşık süreçlerle muhatap olunmaması adına Yunanistan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kapıda vize kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede Türk vatandaşları sınır kapısından yalnızca pasaportları ile giriş başvurusu yaparak kısa bir şekilde vize alabilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki alınan bu vize tek seferlik ve tek girişliktir. Bir kez ayrıldıktan sonra yeniden adaya girmek isteyen kişiler, yeniden vize işlemlerini yaptırmalıdır.

Günübirlik Kos Adası Turu

Kos adası ile Bodrum arasındaki mesafenin çok düşük olması ve seferlerin 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanması nedeni ile çok sayıda günübirlik tur olanağı ortaya çıkmıştır. Günübirlik turlar, çeşitli etkinliklere katılmak ya da eğlenceli bir gün geçirmek üzere sabah başlayan ve gün batımında da sona eren turlardır. Konaklama masrafı olmadığından dolayı günübirlik turlar oldukça uygun fiyatlıdır. Bu turlar genellikle Bodrum’dan başlamaktadır. Günün ilk feribotu ile Bodrum’dan ayrılan ziyaretçiler, Kos adasına gelerek gün boyunca eğlencenin ve adanın tadını çıkarmaktadır. Gün batımına doğru hareket eden son feribot ile de tekrardan Bodrum’a geri dönülmektedir.

Kos Adası Tatil Olanakları

Kos adası, sihirli bir lamba gibi tatilcilerin ihtiyaç duydukları her türlü olanağı onlara sunabilecek kadar zengin bir tatil beldesidir. Adada turistlerin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü imkân mevcuttur. Köklü tarih ve kültür yapısı ile kültür turu yapmak isteyenler açısından büyük olanaklar sunan adada, her çağdan eserlere rastlamak mümkündür. Berrak renkli denizi ve kirlenmemiş plajları ile de denizinin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler açısından ada oldukça verimlidir. Bunun dışında ada içerisinde ziyaretçilerin eğlenebilecekleri ve ilgilerinin daima yüksek tutulabilecek etkinlikler düzenlenmektedir. Eğlence olanakları ve gece hayatı bakımından da oldukça verimli olan adada, ziyaretçilerin memnuniyetini azami seviyede tutmak için her türlü imkân seferber edilmiştir.

Kos Adası Gezilecek Yerler

Kos adasındaki gezilecek yerlerin tamamını gezebilmek için geniş bir zaman dilimine ihtiyaç vardır. Ada içerisinde bulunan mimari yapıların ve doğal güzelliklerin doya doya ziyaret edilebilmesi için en azından 1 haftalık süre gereklidir. Adaya gelen ziyaretçilerin uğrak noktalarından biri olan Anavatos, mutlaka ziyaret edilmelidir. Korsanlar tarafından inşa edilmiş bir kale olan Anavatos, bugüne kadar ayakta durabilmeyi başarabilmiş sağlam yapılardandır. Gezilmeye değer olan yerlerden biri de Nea Moni Manastırı’dır. Yaklaşık 1000 yıllık bir tarihi olan manastır, bugün halen daha ibadete açıktır. Bölgenin en eski manastırlarından biri olarak kabul edilen Nea Moni Manastırı’nda günümüzde 3 keşiş görev yapmaktadır. Kos Adası Gezi Rehberi için tıklayınız.

Kos Adası Erken Tatil Rezervasyonları

BodrumTatil öncesinde erken rezervasyon yaptırmak, her zaman büyük avantajlar elde etme imkânı tanır. Yaz aylarında Kos adasına olan yabancı ilgisinin artmasından dolayı, adada kalacak yer bulmak neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına, adada tatil yapmak isteyen kişiler en az 3 ay öncesinden rezervasyonlarını yaptırmalıdır. Rezervasyon ne kadar erken yapılırsa, o kadar iyi ve rahat bir yer bulabilme olanağı da artar. Ayrıca çok sayıda otel, erken rezervasyon yapan müşterilerine hatırı sayılır derecede indirimler sağlamaktadır. Turizm sezonunda feribot biletlerine olan ilgi de artmaktadır. Adaya otel rezervasyonlarının başladığı gün gitmek isteyen kişiler, bir aksilik yaşamamak adına feribot biletlerini de önceden alarak seyahatlerini garanti etmelidir.

Online Bodrum Kos Feribot Bileti

İnternetin sunmuş olduğu olanaklar, feribot bileti alırken de büyük kolaylıkları beraberinde getirmektedir. İskelede bilet almak için zaman kaybetmek yerine, internet üzerinden kolaylıkla bilet alabilmek mümkündür. Üstelik bu yöntem sayesinde farklı fiyat seçeneklerine ulaşmak ve en uygun fiyatlı olan bileti almak gibi bir olanak da ortaya çıkmaktadır. Online Bodrum Kos adası feribot bileti almak için https://www.feribotbiletim.com/bodrum-kos-feribot-bileti/ adresinde yararlanılabilir. Site içerisinde bu rotada sefer düzenleyen çok sayıda firmanın sefer bilgileri ve fiyat seçenekleri yer almaktadır.

Kos Adası, özellikle Bodrum'a olan yakınlığı ile Türk turistler tarafından oldukça sık tercih edilen bir tatil destinasyonudur. Oldukça yakın olan Kos Adasına Bodrum'dan sadece 20 dakikalık bir feribot seferi ile ulaşabilirsiniz. Her Yunan adasında olduğu gibi Kos'ta da etkileyici mimari size farklı bir boyutta yaşıyor hissi verecektir.

Bodrum Kos Adası Ne Kadar Sürüyor?

Bodrum - Kos Adası, feribot ile 20 dakika sürüyor. FeribotBiletim ile kolayca satın alabileceğiniz Kos Adası feribot bileti ile seyahatinizi güvenle planlayabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında günlük birçok sefere ulaşabileceğiniz Kos Adası feribot bileti ile gidiş - dönüş bilet satın alabilirsiniz.

Bodrum Kos Adası Feribot Sefeleri

FeribotBiletim, tüm Yunan Adası feribot biletileri için olduğu gibi Çeşme Sakız feribot ve Kos feribot bileti fiyatları için de yanınızda. En uygun Kos feribot biletini bulabilir, Bodrum Kos feribot bileti fiyatları ve seferleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kos adasına ulaşmak FeribotBiletim ile işte bu kadar kolay.

Kos Adası için Vize Gerekli Mi?

Kos Adası, tüm Yunan Adaları gibi Schengen Vizesi istemektedir. Fakat iki ülke arasındaki anlaşmaya göre kapıda vize hizmeti sunan Kos Adası, böylece kısa sürede vize vererek Türk turistleri kabul etmektedir. Eğer Schengen vizeniz yoksa güncel pasaportunuzla kapıda vize alarak siz de seyahatinize başlayabilirsiniz. Yunanistan Schengen Vizesi Başvurusu nasıl yapılır?

Kos Adası Hakkında

Kos Adası, Rodos Adası ile birlikte en çok ilgi çeken Yunan Adalarının başında geliyor. Adada birçok tarihi eser olmakla birlikte turkuaz denizin tadını çıkarabilir, unutulmayacak bir tatil geçirebilirsiniz. Kos Adası hakkında bilinmesi gereken tüm bilgilere Kos Adası Gezi Rehberi yazımızdan ulaşabilir ve Kos Adası tatiliniz için bilgi sahibi olabilirsiniz. FeribotBiletim ile Bodrum - Kos Feribot Bileti satın alabilir, saat ya da güne göre tüm Kos adası seferlerini listeleyebilirsiniz. Ayrıca tatil planınıza göre Rodos, Midilli, Sakız, Samos gibi diğer Yunan adaları için de feribot bileti satın alabilirsiniz.

Kos adası feribot

Bodrum Kos Feribot Turları

Bodrum Kos feribot seferleri ile bir Yunan adası olan Kos adasını gezip görebilirsiniz. Yunanistan'ın en büyük adalarından biri olan Kos adası tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl hem ülkemizden hem de dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Bodrum'a çıplak gözle görülebilecek kadar yakın olan Kos adası Bodrum Kos feribot seferleri ile 20 dakikalık mesafededir. Bu nedenle yaz aylarında günübirlik Kos adası seferleri büyük rağbet görüyor. Ancak büyük bir ada olan Kos adasının tüm güzelliklerini görüp yaşamak isteyenler en az bir haftalık bir Kos adası tatili yapmalıdır. Tarihi çok eski çağlara dayanan adada tarihi ve kültürel zenginlikler eşsiz güzelliktedir. Masmavi temiz denizi ve yemyeşil doğası ile muhteşem bir tatil yapabileceğiniz güzelliktedir. Adanın köylerinde yerli halk ile tanışıp kaynaşabilir, konforlu otellerde konaklayıp geceleri eğlence mekanlarında tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Kos Adasında Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Kos adası çok eski çağlardan bu yana köklü bir yerleşim yeri olduğundan gezip göreceğiniz birçok tarihi ve kültürel zenginlik olduğunu bilmelisiniz. Bunlar arasında en önemli yapılardan biri olan Anavatos çok eski çağlarda korsanlar tarafından inşa edilmiş olan bir kaledir. Görkemli bir yapıya sahip olan Nea Moni Manastırı 1000 yıllık bir tarihe ışık tutan ve günümüzde halen keşişleri ile ibadete açık olan harika bir tarihi yapıdır. Bunun yanı sıra turkuaz denizi ile görülmeye değer muhteşem koylara sahip olan Kos adasında mavi ile yeşilin eşsiz buluşmasını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kos Adasına Ulaşım

Bodrum Kos feribot seferleri adaya ulaşım için en kısa yoldur. Bodrum'a çok yakın olan Kos adasına arabalı feribot seferleri ile kendi aracınızla geçme şansınız vardır. Büyük bir ada olan Kos adasında doyasıya gezip eğlenebilmek için araç ile gitmeniz uygun olur. Ancak kendi aracınız ile gitmeyecekseniz ada içerisinde ulaşım sağlayan otobüsler adanın her noktasına gitmeyeceğinden birçok eşsiz koyu ve tarihi dokuyu göremezsiniz.  Ada içerisinde ulaşım sağlayan taksiler turistik bir bölge olduğundan oldukça pahalıdır. Kos adasını gezmek için en yerinde seçim araç kiralama olacaktır.

Kos Adasında Konaklama

Kos adası her yaz dünyanın birçok ülkesinden misafirlerini ağırladığından turistlerin konforlu bir tatil geçirebilmelerini sağlayacak her bütçeye uygun otel seçeneklerini bulabilirsiniz. Avrupa'nın birçok şehrine göre çok uygun fiyat seçenekleri sunan oteller için erken rezervasyon yaptırdığınızda hem daha uygun fiyatlar ve cazip fırsatlar ile Kos adasında tatil yapar hem de yaz doluluğunda otel bulamama riski yaşamazsınız. Yine aynı şekilde Bodrum Kos feribot için de otel giriş tarihinize göre biletinizi ayırtmanızda fayda vardır. Yaz aylarında yaşanan yoğunluk nedeniyle yer bulamama durumu olabilir.

Kos Adasına Nasıl Gidilir

Kos adasına gitmek için en kısa ve kolay yol Bodrum Kos feribot seferlerinden faydalanmaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun Bodrum Havaalanı'na uçakla gelerek oradan feribot ile Kos adasına geçebilirsiniz. Ya da karayolu ile kendi aracınızla veya otobüsle Bodrum'a ulaşıp oradan adaya geçebilirsiniz. Kos adası hızlı ve konforlu ulaşım için firmamıza ait web adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kos adasına gidebilmeniz için pasaport ve Schengen vizeniz olması gerekiyor. Avrupa Birliği üyesi olan Yunanistan ülkeye girişlerde olduğu gibi adalara girişlerde de pasaport ve vize talep ediyor. Ancak Türkiye'den her yıl çok fazla ziyaretçi aldığından kapıda vize olanağı sunuyor. Yalnızca pasaportunuz ile adaya geçip girişte Schengen vizenizi alabiliyorsunuz. Böylece vize çıkartmak için uğraşmanıza ya da beklemenize gerek kalmıyor.

Kos Bodrum feribot

Bodrum Kos Feribot Seferleri İle Görülecek Yerler

Mükemmel plajları, parıldayan mavi denizleri, büyüleyici antik tarihi ile Kos adası gerçekten büyüleyici bir yerdir. Kilometrelerce uzunluktaki engebeli sahil şeridi ile Kos, keşfedilecek ılık Akdeniz suları ile birçok altın kumlu plaja sahiptir. Kos'un kültürü, zengin antik mirasından, defalarca el değiştirmesinden ve Türkiye'ye yakınlığından gelişmiştir.

Bu nedenle Türkiye ile Kos adasının yakın olması sebebiyle düzenlenen Bodrum Kos Feribot seferleri ile burayı gezmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bilmeniz gereken bir durum ise Kos adasını ziyaret edebilmeniz için vizeye sahip olmanız gerekmektedir. Ancak vizeniz yoksa bu durumu çok dert etmeyin. Günü birlik alabileceğiniz vize le burayı gezmeniz mümkün olacaktır.

Bodrum Kos Feribot Bileti Nasıl Alınır?

Bodrum Kos Feribot bileti alırken günübirlik, tek yön ya da açık bilet almanız mümkündür. Ayrıca çocuklar için de feribot fiyatlarında indirim yapılması olası bir durumdur. Bu nedenle ailenizle sıra dışı bir tatil için büyük fırsat elde etmiş olursunuz. Türkiye'nin batı kıyısının hemen dışında yer alan Kos'un kıyı manzarası, verimli, dağlık araziden düşen kristal sulara sahiptir. On iki adalar serisinin üçüncü büyük adası olan Kos'un coğrafyası ve manzarası, adayı ziyaret etmek için nedenler arasındadır.

 Kos'un iklimi klasik olarak Akdeniz'dir. Bu nedenle de kışları fazla soğuk olmamaktadır. Ayrıca yılın her mevsiminde tercihinize bağlı olarak burada tatil yapma imkânınız bulunmaktadır. Bölge kayalık yapılardan oluşmasından dolayı turizm açısından diğer adalardan biraz daha geri kalmıştır.

Bodrum Kos Feribot Bileti Seferleri İle Yapılabilecek Aktiviteler

Kos, harika Tingaki Plajı gibi kumlu plajlarıyla ünlüdür. Ancak sahillerde çok fazla vakit geçirmek istemiyorsanız olağanüstü manzaraları görmek isterseniz buralarda yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz. Bodrum Kos Feribot seferleri ile ülkemizden buraya giderek yapabileceğiniz pek çok aktivite bulabilirsiniz. Örneğin dünyaca ünlü Hipokrat Çınar Ağacı bulunmaktadır.

Hikâyesi de oldukça ilgi çekicidir. Şövalyeler Kalesi'nin hemen önünde bulunan ünlü Hipokrat Çınar Ağacı. Hipokrat, modern tıbbın kurucusu olarak kabul edilir ve antik dünyanın en saygın doktoru olarak bilinir. Kos adası Türkiye’ye yalnızca 15 dakikalık feribot yolculuğu ve On iki Ada'daki diğer iki Yunan adasına 30 dakikalık feribot yolculuğu mesafesindedir.

Kos Adası'nda Gezilecek Tarihi Yerler

Aziz John Şövalyeleri Kalesi bu adada bulunmaktadır. Kos'un en önemli yerlerinden birisidir. Limanın hemen yanındaki rıhtımda yer almaktadır. Kalenin yapımına 14. yüzyılda Kos Adası'na gelen Aziz John'un emriyle şövalyeler tarafından başlanmıştır. Bugün Kos, modern tıbbın babası Hipokrat'ın doğum yeri olmasıyla ünlüdür. Hipokrat Çınar Ağacı, hala Kos Kasabası olarak duruyor ve her yıl yüzlerce ziyaretçi tarafından görülüyor.

Kaleler, antik tapınaklar, Roma tiyatroları ve antik agora burada bulunmaktadır. Kısacası Kos adasında aradığınız her şeyi bulma imkânına sahip olacaksınız. Antik Agora veya pazar yeri, MÖ 4. yüzyıla tarihlenen bir dizi kalıntıdan oluşan bir kazı alanıdır. Limanın yanında elverişli bir konumdadır.

Bodrum Kos Feribot Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Bodrum Kos Feribot LimanıBodrum Kos Feribot Bileti Fiyatları kişi sayısı, biletinizin çeşidi hepsi fiyatlarda etkili olmaktadır. Ancak bilinmesi gereken Kos mutlaka gezilmesi gereken adalardan birisidir. Ailenizde gittiğinizde çocuk indirimi almanız mümkündür. Mesela; Kos da hemen hemen tüm sahil bir kumsalı anımsatır. Kos adasında başlı başına bir tarih yatar. Bunlar neredeyse M.Ö’ ye kadar uzanmaktadır.

Bu nedenle de eğer Bodrumda bir gezi bir tatil geçiriyorsanız buradan mutlaka Kos adasına bir gezi düzenlemelisiniz. Bunun için ekstra bir plana ihtiyaç duymadan feribot ile kolayca geçiş yapabilmeniz mümkün olacaktır. Böylelikle sıra dışı bir tatil için imkân yaratmış olacaksınız.

Diğer Yunan Adaları Feribot Seferlerimiz

Bodrum, en güzel tatil bölgelerinden biri olmakla beraber her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yıllardır süregelen doğal güzellikleri, tarihi güzellikleri ve kültüre sağladığı katkı ile sizlere en güzel tatilleri sunmaya devam ediyor. Özellikle de Bodrum iline en yakın adalardan biri olan Bodrum Kos adasına da Bodrum tatiliniz esnasında gidebilirsiniz.
Ege Denizi’nin en önemli adalarından biri olan Bodrum Kos Adasına gitmek için Bodrum Kos feribot biletlerini temin etmeniz gerekiyor. Seferleri ve bilet tarihleri sık sık düzenlenen, kontrol edilen ve güncellenen bu biletleri aldığınız zaman rahatlıkla yerinizi ayırtmış olursunuz. Kolaylıkla satın alabileceğiniz bu biletler sayesinde kaç kişi olursanız olun yerinizi kolaylıkla ayırtabilirsiniz.
Yunan Adaları içerisinden en çok ziyaret edilenlerden biri olan Kos Adası, tüm ihtişamıyla, doğal ve yapay güzellikleriyle, tarihi ve kültürel güzellikleriyle sizleri bünyesine davet etmeye hızla devam ediyor. Adalarda bulunan köyleri, antik alanları, antik çağlardan kalma ziyaret edilmesi gereken yerleri feribotla geçer geçmez gezmeye ve görmeye başlayabilirsiniz.

Bodrum Kos Feribot Bileti Nasıl Temin Edilir?

Bodrum Kos Feribot biletleri temin etmek firmamız bünyesinde çok kolaydır. Yerli ve yabancı turistler tarafından sık sık ziyaret edilmekte olan ve her yıl ziyaret sayısında artışlar gösteren Kos Adasına sizler de gitmek için feribot kullanımını tercih edebilirsiniz. Yayan olarak ya da arabalı olarak bu feribotları tercih edebilirsiniz. Bu alanda arayıp da bulamadığınız tüm biletleri de bizim firmamız bünyesinden bulabilirsiniz. Kos Adası mutlaka ziyaret edilmesi, gezilmesi ve görülmesi gereken adalardan birisidir.
Bu nedenle rahatlıkla oraya varabilmek ve bütçenize de zarar gelmeden gitmek için bilet temin edebilirsiniz. Mutlaka tüm sefer ve saatleri kontrol etmeli ve sonrasında önceden biletinizi almanız gerekir. Eğer gitmek istediğiniz gün bilet almak isterseniz bilet bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Zorluk yaşamamak ve rahat bir şekilde bilet bularak yerinizi ayırtmak için bünyemizden biletleri temin edebilirsiniz.
Kaç kişi olduğunuzu, arabalı ya da yayan olduğunuzu, hangi sefer ve saatte ve hangi tarihte gitmek istediğinizi butonlarla giriş yaparak bilet uygunluğu olup olmadığını görebilirsiniz. Üstelik feribot seferlerinde mesafe ve dakika da büyük bir önem taşıyor. İster sabah saatlerinde ister akşam saatlerinde gidebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize ve gitmek istediğiniz saatlere uygun şekilde bilet bulmanız daha kolaydır.

Bodrum Kos Feribot Bileti Fiyatları Nasıldır?

Bodrum Kos Feribot biletleri almak oldukça kolaydır. Aynı zamanda bu bilet fiyatları da standarttır ve her bütçeye uygun fiyatlardır. Herkes için ve her kese için uygun olan biletler sayesinde artık Bodrum’a gelen herkes rahatlıkla Kos Adasına da geçiş yapabilecektir. Firmamızın söz sahibi olduğu fiyatlar kesinlikle uçarı ve yüksek miktara sahip fiyatlar değildir.
Bu nedenle alımı daha kolaydır. Herkesin Kos Adasına rahatlıkla geçiş yapabilmesi için fiyatların her zaman makul tutulmasına büyük özen gösteriyoruz. Feribot seferlerini etkileyen durumlar içerisinde feribotun doluluk oranı, hava durumu ve şartları, denizin durumu ve dalga durumu gibi etkenler yer alıyor. Bu durumlara ve mevsimlere göre feribot biletlerinin fiyatlarında da dalgalanmalar meydana gelebilir.
Ancak genel olarak standart fiyatlarda kalmasına özen gösterilir. Bodrum’dan Kos Adasına maksimum 20 dakikada geçiş yapan feribotlar, hava durumunun zorluğu karşısında 10 dakika daha yolu uzatabilir. Ancak minimum 15 dakika da en çok yaz aylarında geçiş yapılıyor. Sizler de biletinizi bünyemizden alarak bu keyfi doruklarda yaşayabilirsiniz.