Güvenlik

Kişisel Bilgilerin Güvenliğinin Sağlanması
  • Kişisel verilerin korunması Feribotbiletim.com için oldukça önemlidir ve müşterilerin tüm bilgileri firma tarafından titizlikle gözetilmektedir. Feribotbiletim.com Türkiye Cumhuriyeti yasalarının öngördüğü gibi yolcularının belgelerde sunduğu hiçbir bilgiyi başka kuruluş ve kurumlarla paylaşmaz ve tüm müşterilerinin kişisel verilerinin gizlilik haklarını korur.
  • Feribotbiletim.com yolcuları özel bir durum veya özel bir sebep olduğunda finansal işlerini yürüttüğü banka tarafından aranabilir. Aynı zamanda müşterilerin verdiği iletişim bilgilerine istinaden Feribotbiletim.com’da yazılı veya sözlü temasa geçip, müşterisinden seyahat için teyit edici bilgiler isteyebilir. Yolcunun çalıştığı bankaya ve Feribotbiletim.com’a verdiği kişisel bilgilerin güncel olması, gerektiğinde iletişim kurulabilmesi açısından önemlidir. Rezervasyon formunda belirtilen telefon numarasının yanlış çıkması veya verilen telefon numarasına ulaşılamaması durumunda yolcunun seyahati iptal edilebilir. Feribotbiletim.com yolcularının tüm rezervasyon işlemlerini belirtmiş oldukları telefon numarasından arama yaparak veya e-posta adresine mail atarak yapmaktadır.
Kredi Kartı Bilgileri Güvenliğinin Sağlanması
  • Feribotbiletim.com yolcularına sunduğu hizmeti 7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz sürdürmek adına üstün bir teknolojik altyapıyla donatmıştır. Firmanın kullandığı sistem müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini kesinlikle kayıt altında tutmaz ve işlem bittiğinde siler. Bu sistem sayesinde Feribotbiletim.com çalışanları da dahil hiçbir kurum veya kuruluş müşterilerin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz.
  • Feribotbiletim.com yolcularının kredi kartı bilgilerinin korunmasını ve sahip olduğu güvenilirliği tüm dünyada kabul gören Trustwave SecureTrust SSL Güvenlik Sertifikası ile sağlamaktadır. Yolcuların firmaya gönderdiği kredi kartı bilgileri sistem yapısı sayesinde henüz Feribotbiletim.com’a ulaşmadan yolda şifreleme işlemine tabi tutulur ve yön değiştirmeden direkt firmaya ulaşır. Feribotbiletim.com’un kullandığı sistem transfer işlemini en güvenli şekilde gerçekleştirir ve kartınızla ilgili tüm bilgilerin dış ortamlara taşınmasını engeller. İnternet ortamında güncel tarayıcı programlarının hepsiyle uyum sağlayan Trustwave SecureTrust SSL’de kullanıcılar ekranın adres satırında kilit işareti görerek ödeme işlemlerini ilerletebilir.
Feribotbiletim.com, tüm yolcuları için hem güvenli bir yolculuk hem de rezervasyon sürecinden başlayıp ödemeyle sonlanan başarılı bir hizmet anlayışı amaçlar. Firma ile yapılan yolculuklar keyifli anılara dönüşürken, sunduğu güven de alışkanlığa dönüşür.

Keyifli yolculuklar dileriz.