Anasayfa 3

Müşterilerimizin Yorumları
Harika servis, hızlı feribot…
Son dakika seyahat planımı yine son dakika feribot bileti alarak tamamladım. Benim gibi anlık plan yapanlar için kurtarıcı bir site :)
Akif Ertil Akif Ertil
Teşekkürler Feribotbiletim.com
Tüm seferleri tek bi yerde görüp en uygununu seçebildigim harika bi site! Birkac kez farkli limanlar için bilet aldim hic bir sorun yasamadim. Aracli yolculara tavsiye ederim👍🏻👍🏻👍🏻
Sevgi Küçük Sevgi Küçük
Kolay, Hızlı, Güvenli
Hızlıca bilet alabildiğim nadir sitelerden birisi! Teşekkürler Feribotbiletim.com. Seneye yine bu site ile yolculuk planlayacağım.
Elif Algün Elif Algün
feribot biletim
Feribot Biletim Nedir?

2006 yılından bu yana müşteri merkezli yaklaşım ile hizmet veren Naviera Yatçılık’ın gücünü arkasına alan Feribot Biletim, tüm yurt dışı feribot seferlerine yönelik en uygun bilet seçeneklerine kolayca ulaşabilmenizi amaçlıyor.

Akıllı Arama

Akıllı arama özelliği sunan Feribotbiletim.com ile birçok limana ulaşım sağlayan feribot seferlerine en doğru ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Onlarca farklı feribot şirketi ve sefer saatlerinden size en uygun olana tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Fiyat Karşılaştırması

Feribotbiletim.com sayesinde onlarca farklı feribot şirketinin sefer bilgilerini inceleyebilir, en uygun fiyatlı olan seferi seçerek yerinizi hemen ayırabilirsiniz. Feribot seferlerinin fiyat karşılaştırmasını hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tatil rotanıza en uygun feribotta, en uygun fiyata online rezervasyon işlemlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz.

Eşsiz Fırsatlar

Feribotbiletim.com, tek tıkla onlarca sefer seçeneğini sizlere sunarak, eşsiz bir feribot deneyimi vadediyor. Tek sayfada ulaşabileceğiniz tüm feribot seferlerini inceleyerek, size en uygun olan feribot seferini kolayca seçebilir, konforun ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazlası
 
Yunan Adaları son yıllarda popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Avrupa ve geri kalan ülkelerden olduğu kadar Türk turistlere de ev sahipliği yapıyor. Türkiye’ye yakınlığı ve ulaşım kolaylıkları sebebiyle yüzlerce turist Ege ve Akdeniz’den Yunan adalarını ziyaret ediyor. Siz de hemen online feribot biletinizi alarak, yerinizi ayırabilirsiniz.
 

Yunan Adaları Feribot Bileti

Türkiye’ye yakın konumundan dolayı günübirlik veya daha uzun süreli seyahatler için sıkça ziyaret edilen Yunan Adaları’na Türkiye’nin belirli bölgelerinden kalkan feribotlar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yıl içinde mevsime ve tatil sezonuna göre değişkenlik gösteren feribot seferlerini feribotbiletim.com sayesinde tek bir sayfada görebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 2006 yılından beri online feribot bileti hizmeti sunan Feribotbiletim, onlarca farklı feribot şirketinin sefer bilgilerini tek bir sayfada bir araya getirerek, sizin için en uygun olan feribot biletini bulmanıza yardımcı oluyor.

Türkiye’den birçok Yunan Adasına düzenli olarak feribot seferleri gerçekleştiriliyor. Türkiye’den Yunanistan’a gerçekleştirilen seferlerde, Sakız Adası feribot bileti ve Rodos Adası feribot bileti için olduğu gibi diğer Yunan adası feribot biletleri için de listeleme yapabilirsiniz. Rodos Adası, Midilli, Sakız, Samos, Kos ve Meis Adası için de yaz dönemi boyunca birçok feribot seferi düzenlenmektedir.

Yunanistan ve Türkiye arasında gelişen ilişkiler sayesinde vize işlemlerinde de kolaylıklar sağlanmış olup, Türklere kapıda vize işlemi başlatılmıştır. Bu sayede feribotbiletim.com üzerinden alabileceğiniz feribot biletleri ile vize desteği de sağlanmaktadır. Dilediğiniz adaya en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için online feribot biletinizi siz de hemen alabilirsiniz.

Feribotbiletim’in sunduğu karşılaştırmalı feribot seferleri sayesinde en uygun fiyata ve size en uygun tarihe online feribot biletinizi güvenle alabilirsiniz. İster cep telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan satın aldığınız bilete ulaşabilir ve güvenle seyahat edebilirsiniz.